Dnes vám představím doplňky bez kterých si už použitelnou aplikaci CMS Joomla dnes nedokážu představit. Víte o nějakých skvělých doplňcích pro Joomla!? Napište mi to!

Nebudu asi jediný, komu se zježí chlupy i v horkém letním odpoledni a polije ho pot, když nemůže načíst data ze svého doposud vzorného datadisku. 

Další porce skvělých programů úplně zdarma.

 

Směnný obchod je starý podobně jako lidstvo samo. V době rozkolísané ekonomiky navíc představuje zajímavou alternativu ke klasickému obchodování.

Chápu že Google musí z něčeho žít. Chápu i to že žije z reklamy. Co však nechápu, proč musím před každým videem vidět stokrát tu samou reklamu.

Ne všichni z nás myslí na to, že i CD a DVD má životnost stejně jako jakýkoli jiný výrobek a tak hrozí, že nevratně přijdeme svá o data.

Pokud také těžko vymýšlíte heslo včetně velkých znaků, čísel, apod. možná se Vám bude hodit bezvadný jednoduchý a přímočarý web na vygenerování hesla dle zadaných parametrů. Můžete si zvolet počet znaků, apod.

Riskovat finanční postih za neoprávněné použití fotografie nebo ilustrace v době, kdy můžete mít potřebnou fotku za pár korun se opravdu nevyplatí.

www.grafika.cz

Portál přinášející novinky z oboru, návody, recenze, bazar zaměstnání a práce v oboru.

Chodí Vám mejlem varování před injekčními stříkačkami nastraženými v kině, o výhře iPhonu za pouhé kliknutí, nebo o tom že když zadáte PIN...

Říká se, co je zdarma, nemůže být kvalitní. Třeba vás některý z následujících programů přesvědčí, že se najdou vyjímky, které dost směle potvrzují pravidlo. 

Jednou takhle sednete k internetu, spustíte Chome a když použijete vyhledání v adresovém řádku (tzv. omnibox), nestačíte se divit. 

© solecito.cz 2004-2019   |   studio@solecito.cz   |   telefon: 731 577 693  |  telefon 2: 603 184 319

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více...