Jednou takhle sednete k internetu, spustíte Chome a když použijete vyhledání v adresovém řádku (tzv. omnibox), nestačíte se divit. 

Vyhrknou na vás výsledky vyhledávání, ale v konkurenčním Yahoo! portálu. Co se to děje? Co s tím? Ti zdatnější možná půjsou do Nastavení a vymažou v sekci Vyhledávání a možnosti Spravovat vyhledáváče nechtěný Yahoo!. Jenže to nepomůže. Po restartu a novém vyhledávání na vás opět vybafne Yahoo!. Co s tím tedy? Předně zavřete Chrome.

1) Potřebujete se zbavit souborů na cestě v C:\Program Files\common files\spigot\search settings\ případně C:\Program Files (x86)\common files\spigot\search settings\ a to konkrétně souborů SearchSettings.exe a případně SearchSettings64.exe

2) Tyto Vám zřejmě nepůjdou vymazat normálně, spusťte tedy Správce úloh (Ctrl+Alt+Delete > Spustit správce úloh) najděte dotyčné procesy dle stejného názvu (SearchSettings.exe, SearchSettings64.exe) a zvolte Ukončit proces. Pak se vraťte do složky "searchsetting" a už by vám měly jít dotyčné soubory vymazat.

3) Spusťte Chome a v nastavení přepněte vyhledávání na Google a případně vymažte vyhledávání Yahoo! 4) Zkuste opět vyhledat přez omnibox.

© solecito.cz 2004-2019   |   studio@solecito.cz   |   telefon: 731 577 693  |  telefon 2: 603 184 319

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více...