Říká se, co je zdarma, nemůže být kvalitní. Třeba vás některý z následujících programů přesvědčí, že se najdou vyjímky, které dost směle potvrzují pravidlo. 

 

PSPad

Nezbytná pomůcka programátorů a lidí kteří to myslí s editací textů vážně. Podpora neuvěřitelného množství typů dokumentů, barevné odlišení a urychlení vkládání tagů pomocí našeptávače. Báječný editor!

 

Blender

Původně komerční 3D softwarový projekt se díky vcelku unikátním porodním peripetiím na světlo světa vydal jako open source. Jde přitom o špičkový 3D program, který zvládne i animace a interaktivní projekty. 

 

Flip HTML5

Řešili jste někdy důstojnou prezentaci svého PDF. dokumentu v online prostředí? Flip HTML5 dokáže s vaším souborem zázraky. Překonvertuje ho do podoby skutečné online publikace včetně dost povedeného otáčení stránkami. Placená verze vám dovolí si publikaci stáhnout na použití offline nebo kamkoli na svůj web. 

 

VLC Media Player

Hledáte univerzální přehrávač videií? Šáhněte po programu VLC Media Player. Za spartánským nepříliš sexy vzhledem se ukrývá spolehlivý dříč, který vám učaruje. Právě jednoduchost a spolehlivost jsou největšími devizami tohoto programu. 

 

PDF Fill Tools

Potřebujete rozdělit vícestránkové PDF na více částí? Potřebujete vyjmout jednu nebo více stránek odkudkoli z vícestránkového PDF. dokumentu? Potřebujete překonvertovat JPG. soubory do PDF dokumentu nebo sloučit více PDF. souborů do jednoho? 

 

SyncBackFree

Pro opravdu pohodlné zálohování, které můžete například přerušit a pak na něj bezproblémově navázat, nebo pro synchronizaci dvou datových záloh. Program je v češtině což je příjemný bonus.

 

Format Factory

Mocný program pro převod nejběžnějsích audio, video a obrázkových souborů. Umí stejně dobře převést DVD do ISO souboru a mnohé další. 

 

CDex

převod CD do MP3

© solecito.cz 2004-2019   |   studio@solecito.cz   |   telefon: 731 577 693  |  telefon 2: 603 184 319

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více...